O nás
Novinky
Kočky
Kocouři
Kastráti
Koťata
Plány
Odchovy
Galerie
Kontakty
Odkazy
Kniha návštěv
 

English version

 

 
 

.:: PROČ KOŤÁTKO PRÁVĚ OD NÁS ::.

 

 

Informace pro zájemce o koťátko

Koťátka, odcházející z naší chovatelské stanice, mají rodiče s testy na FeLV, FIV, HCM, PKD vždy s výsledkem negativní, jsou očkovaná 2x 4-kombinací proti rhinotracheitidě, kaliciviróze, panleukopenii a chlamydii pssitaci, 2x odčervená, s čipem a pasem a s veterinárním potvrzením o zdravotním stavu před odchodem do nového domova.


Koťátka od nás odcházejí ve věku nejdříve po 16-tém. S výbavičkou pro první dny v novém domově. O prodeji je sepsána kupní smlouva, koťátka jsou registrována u FIFe a mají rodokmen. - záruka je, že si kupujete kočičku daného plemene. Koťátka bez rodokmenu nechováme. Koťátka určená na mazlíčka odcházejí mezi 17 -19 týdnem a již vykastrovaná.

Koťátkům věnujeme maximální péči a pozornost. Našim cílem jsou vymazlení, lidem důvěřující, sebevědomí a vychovaní kočičí společníci. Jsou zvyklá na běžný chod domácnosti, ráda pomáhají s úklidem. Samozřejmě umí používat kočičí záchůdek, ví k čemu slouží škrabadlo a že na nábytek se škrábat nemá. Jsou přece slušně vychována :-)))

Pro naše miminka se snažíme vybrat ty nejlepší domovy a zodpovědné páníčky. My jsme „umožnili“, aby se narodily, a proto cítíme zodpovědnost za to, v jakých podmínkách budou žít. Zájemce o naše miminko musí počítat s naší návštěvou, přísněji posuzujeme domovy, kam jdou koťátka určena do chovu. Doufáme, že se na nás obrátí jen vážní a zodpovědní milovníci koček, a „zlatokopové“ se nám obloukem vyhnou.

Na koťátka se můžete přijít, kdykoli nezávazně podívat. Obvyklá doba rezervace je mezi 8-9 týdnem. Podmínkou k zadání koťátka je závazná REZERVACE, požadujeme zálohu (30 % z celkové kupní ceny ) - záloha je nevratná. Cena je Individuální od každého koťátka.

Cena za mazlíčka se pohybuje 20.000,-/ 25,000,- kč dle spojení. Koťátka do chovu prodáváme jen registrovaným stanicím.

Cena do chovu dle spojení rodičů.

Tím, že si koťátko od nás odvezete (nebo my ho přivezeme k Vám) pro nás nic nekončí. Čas od času si Vám dovolíme zavolat nebo napsat a zeptat se, jak se koťátku daří. Budeme rádi a vděční, pokud nám zavoláte, napíšete, pošlete fotečky, uděláte nám tak velkou radost. Samozřejmě budete-li potřebovat poradit, budete mít pochyby, očekáváme že se na nás obrátíte. My se pokusíme poradit, tak jak umíme nejlépe.

 

Kastrace koťátek

 

http://imagineglamour.cz/cz.php?mn_page=26

 

O nás

Novinky

Kočky

Kocouři

Koťata

Plány

Odchovy

Galerie

Kontakty

Odkazy

Guest Book