O nás
Novinky
Kočky
Kocouři
Kastráti
Koťata
Plány
Odchovy
Galerie
Kontakty
Odkazy
Kniha návštěv
 

English version

 

 
 

Vítejte na stránkách chovatelské stanice mainských mývalích koček

Náš domov byl vždy spojen se zvířaty a nelze si to představit jinak. Oba chováme lásku ke všem zvířatům.

Proto u nás, zcela samozřejmě, našla svůj domov i naše první kočička a současně čestný člen naší chovatelské stanice domácí kočka Liliam. Narodila se neochočené toulavé kočce v nedalekých stájích, ale v pátém týdnu se ještě spolu s pěti dalšími sourozenci stala sirotkem.

Díky zájmu o kočičí život a vše kolem něj, jsme záhy objevili plemeno Mainských mývalích koček, a rozhodli se pořídit temperamentní  Liliam kamarádku.

S Iris to byla láska na první pohled, a tak jsem se vydala na 250 km dlouhou cestu s čerstvým řidičákem do chovné stanice Ginkgo Leaf, a přivezla si zpět naší první chovnou kočičku – mainku Irisku.

Kočičky s námi žijí v prostorném ateliérovém bytě. Po celém bytě mají rozmístěny různé důmyslné prolézačky a odpočívadla na sloupech, trámech a jiných vyvýšených místech. V oknech mají umístěny průlezy a sítě, aby se mohly kdykoli vyvětrat nebo se natáhnout na sluníčku.

Na rekonstruované zahrádce připravujeme chráněný voliérový výběh, kde v době letních měsíců budeme trávit společný čas.

Rozhodli jsme se pro založení malé chovatelské stanice, kde se budeme kočičkám věnovat s láskou a péčí.

Doufáme, že se Vám návštěva na našich webovkách bude líbit, v jakémkoliv případě budeme rádi, když nám zanecháte vzkaz se svými dojmy, nápady nebo kritiku v návštěvní knize.

 

O nás

Novinky

Kočky

Kocouři

Koťata

Plány

Odchovy

Galerie

Kontakty

Odkazy

Guest Book